Sıkça Sorulan Sorular

Neden İzmir Ekonomili?

Derslerinde yardımcı olacak birini ararken dolandırılmaman ya da başkalarına derslerde yardım ederken emeğinin karşılığını güvenli bir şekilde alabilmen için arada güvenli bir köprü oluşturmak ve bunları yaparken de anonim kalmak istiyorsan tam aradığın yerdesin.

Sınavlarda veya Quizlerde Yardımcı Oluyor musunuz?

Bu işi İzmir Ekonomili olarak yapmıyoruz. Fakat yine de bizimle iletişime geçersen bu konuda destek alman için başka birilerine yönlendirebiliriz. 

Ödev ve Projelerde Not Garantisi Var mı?

Not garantisi veremeyiz fakat ödevinin en iyi şekilde derse hakim kişiler tarafından yapılacağından emin olabilirsin. Maalesef not garantisi vermek pek gerçekçi bir durum değil ama hedef her zaman 100 puan 🙂

Ödeme Nasıl Gerçekleşiyor?

Ödevler ve Projelerin için sana 1 saat içinde ulaştırdığımı teklifi kabul ettikten sonra ödemeyi yapman gerekli. Ödemeyi Papara yoluyla ya da Havale/EFT aracılığıyla yapabilirsin.  Sen ödemeyi yapar yapmaz işlemine start veriyoruz. Ödemen ise ödevin teslim edilene ve senin tarafından onay alınana kadar sistemde bekletiliyor. Sen onayladıktan sonra ödeme ödevi/projeyi yapan arkadaşa aktarılıyor. Bu neden böyle dersen iki tarafıda korumak için en iyi yolun bu olduğunu düşünüyoruz. Böylece ödev ya da projeni ödeme karşı tarafa geçmeden kontrol etme şansın oluyor. Diğer taraftan bakılırsa da emeğinin karşılığını alamama gibi bir durumu ortadan kaldırmış oluyoruz. 

Gizliliğe Önem Veriyor musunuz?

Evet aslında ilk amacımızda bu. Kendini gizli tutmak isteyen bu yüzden itiraf sayfalarında ödev yapıp para kazanamayan ya da gizliliğine önem verdiği için ödevini yapacak bir yabancıyla iletişime geçmekten sakınanlar için buradayız. Whatsapp yerine Telegram kullanmamızın nedeni ise bizimle telefon numaranı bile paylaşmadan iletişime geçebilirsin. Gizliliğini de yüzde yüze çıkartmak istersen ödemeyi Papara aracılığıyla yapabilirsin. Fakat burada emin olacağın ilk şey gizliliğin yüzde yüz olmasa bile bilgilerini asla sana yardımcı olacak kişiyle ya da bir başkasıyla paylaşmıyoruz.